Resultat Stord Cup

Me takkar alle som var med og hjalp til under Stord Cup i helga. Også takk til alle klubbar som deltok, det var mykje bra spel og veldig god oppførsel under stevnet.
Resultat Stord Cup 17. september 2011

Herrer åpen
1. Tomasz Marciniak, Bergen HIL
2. Thomas Irgens, Stord
3. Trond Skeie, Stavanger
3. Raymond Bergaas, Bergen HIL

Finale Tomasz Marciniak-Thomas Irgens 11-9,11-5,6-11,11-7
Semi Tomasz Marciniak-Trond Skeie 11-7,11-2,11-6
Thomas Irgens-Raymond Bergaas 15-13,5-11,11-7,8-11,11-6

Herrer B
1. Raymond Bergaas, Bergen HIL
2. Atle Irgens, Stord
3. Trond Skeie, Stavanger
3. Raymond Espenes, Stord

Finale Raymond Bergaas-Atle Irgens 15-13,11-8,11-7
Semi Raymond Bergaas-Trond Skeie 11-3,11-6,11-7
Atle Irgens-Raymond Espenes 9-11,11-9,11-8,11-6


Herrer C

1. Håvard Markhus, Hardanger
2. Andrzej Zieba, Stavanger
3. Bjørn Gjelseng, Laksevåg
3. Nils Arne Stuve, Stord

Finale Markhus-Zieba 11-8,12-10,12-10
Semi Markhus- Gjelseng 11-13,6-11,11-7,11-7,11-3
Andrzej-Stuve 6-11,11-8,9-11,11-6,11-5

Herrer D
1. Bjarte Grindheim, Etne
2. Geir Nonslid, Skjoldar
3. Lars Hartveit, Heros
3. Oddne Bakke, Skjoldar

Finale Grindheim-Nonslid 11-6,7-11,11-4,11-7
Semi Grindheim-Hartveit 9-11,11-8,13-11,11-7
Nonslid-Bakke 6-11,8-11,13-11,11-9,11-7

Herrer junior
1. Erik Berge Saue, Stord
2. Georg Selsvold, Stord
3. Per Hartveit, Heros
3. Morten Kleven, Stord

Finale Saue-Selsvold 14-12,11-5,13-11
Semi Saue-Hartveit 11-3,11-2,11-9
Selsvold-Kleven 8-11,4-11,11-3,11-4,11-6

Jenter 15 år
1.Linn Hege Gravelsæter, Etne
2. Maren Myrås, Stavanger
3. Aina Hustveit, Skjoldar

Finale Gravelsæter-Myrås

Funksjonshemma open
1.Nils Arne Stuve, Stord
2. Jan Roger Andersson, Stord
3. Sverre Valderhaug, Bergen HIL

Finale Stuve-Andersson 9-11,11-4,11-7,11-9

Gutar 15 år
1. Georg Selsvold, Stord
2. Erik Berge Saue, Stord
3. Morten Kleven, Stord
3. Sveinung Hartveit, Heros
5. Bård Bergerud, Bergen HIL
5. Marie Hartveit, Heros
5. Per Hartveit, Heros
5. Simon Feng, Hardanger

Finale Selsvold-Saue 16-14,11-6,11-8
Semi Selsvold-Kleven 11-5,11-2,11-2
Saue-Hartveit 11-8,11-6,11-7

Gutar 13 år
1. Morten Stokke, Stord
2. Jack Feng, Hardanger
3. Simon Feng, Hardanger
3. Martin Nummedal, Bergen HIL
5. Karl Johan Bore Bjølgerud, Stord
5. Petter Vedeler, Heros
5. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg
5. Jan Roger Andersson, Stord

Finale Stokke-J.Feng 12-14,11-8,11-8,11-7
Semi Stokke-S.Feng 11-4,11-3,11-4
J.Feng-M.Nummedal 11-5,11-4,11-3

Gutar 11 år
1. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg
2. Martin Nummedal, Bergen HIL
3. Jan Roger Andersson, Stord
3. Thomas Låte, Stord
5. Thomas R. Aspen, Stord
5. Maren Myrås, Stavanger
5. Ask Ryssevik, Laksevåg
5. Benjamin Wold Bergstø, Stord

Finale Hatlebakk-Nummedal 11-8,15-13,11-6
Semi Hatlebakk-Andersson 11-8,11-6,4-11,11-6
Nummedal-Låte 11-7,11-5,9-11,11-6

Nybyrjar 15 år
1. Jakob Kallestad, Heros
2. Christer Henriksen, Heros
3. Andrè Namtvedt, Laksevåg
3. Andreas Håvardsen, Skjoldar
5. Johan Drange, Stord
5. Martin Dyrseth, Stord
5. Brage Wannberg, Skjoldar
5. Bård Wannberg, Skjoldar

Finale Kallestad-Henriksen 11-8,11-3,11-6
Semi Kallestad-Namtvedt 11-9,11-5,11-6
Henriksen-Håvardsen 11-5,5-11,9-11,13-11,11-6

Nybyrjar 11 år
1. Ask Ryssevik, Laksevåg
2. Thomas R. Aspen, Stord
3. Dag Magnus Bakke, Skjoldar
3. Tor Audun Saue, Stord
5. Amund Støldal, Heros
5. Benjamin Wold Bergstø, Stord

Finale Ryssevik-Aspen 11-7,11-9,11-2
Semi Ryssevik-Bakke 11-8,11-7,11-1
Aspen-Saue 11-5,9-11,11-9,11-6






Oppdatert : 17.09.2011

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Breaking news neste sesong
Oppsummering NM yngre
To solide sigrar til Tommy i Italia
Me reiser til Bodø i helga
Aktivitet siste veker

www.stordbtk.no © 2002